Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 91,32 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 26022/2089/OMS

1 725 948 zł

18 900 zł /m²

Rata 8 075 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, Morelowa

4 pokoje, mieszkanie 91,32 m², parter, oferta nr , 26022/2089/OMS, Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, Morelowa
26022/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26022/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26022/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26022/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26022/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 91.32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,32 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę