Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 93,06 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr TC216965741

1 560 000 zł

16 763 zł /m²

Rata 7 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Łódź, Widzew, Milionowa

4 pokoje, mieszkanie 93,06 m², piętro 4, oferta nr , TC216965741, Łódź, Widzew, Widzew, Milionowa
TC216965741 - zdjęcie nr 0
TC216965741 - zdjęcie nr 1
TC216965741 - zdjęcie nr 2
TC216965741 - zdjęcie nr 3
TC216965741 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 93.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

93,06 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę