Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,50 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2418

988 000 zł

14 857 zł /m²

Rata 4 623 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Royal Home Sebastian Babik

Wrocław, Fabryczna, Maślicka

4 pokoje, mieszkanie 66,50 m², piętro 1, oferta nr , 2418, Wrocław, Fabryczna, Maślicka
2418 - zdjęcie nr 0
2418 - zdjęcie nr 1
2418 - zdjęcie nr 2
2418 - zdjęcie nr 3
2418 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę