Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 88,42 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr FE311574

1 200 000 zł

13 572 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Falcon Estate

Poznań, Naramowice, Maków Polnych

4 pokoje, mieszkanie 88,42 m², piętro 3, oferta nr , FE311574, Poznań, Naramowice, Naramowice, Maków Polnych
FE311574 - zdjęcie nr 0
FE311574 - zdjęcie nr 1
FE311574 - zdjęcie nr 2
FE311574 - zdjęcie nr 3
FE311574 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 88.42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

88,42 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę