Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 93,20 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMKEVI523

2 100 000 zł

22 532 zł /m²

Rata 9 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Wola, Łucka

4 pokoje, mieszkanie 93,20 m², piętro 4, oferta nr , SMKEVI523, Warszawa, Wola, Wola, Łucka
SMKEVI523 - zdjęcie nr 0
SMKEVI523 - zdjęcie nr 1
SMKEVI523 - zdjęcie nr 2
SMKEVI523 - zdjęcie nr 3
SMKEVI523 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 93.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

93,20 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Rok Budowy:

1997

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę