Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,13 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 124246/78/OMS

734 422 zł

9 400 zł /m²

Rata 3 436 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Lubicka

4 pokoje, mieszkanie 78,13 m², piętro 4, oferta nr , 124246/78/OMS, Toruń, Jakubskie Przedmieście, Lubicka
124246/78/OMS - zdjęcie nr 0
124246/78/OMS - zdjęcie nr 1
124246/78/OMS - zdjęcie nr 2
124246/78/OMS - zdjęcie nr 3
124246/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,13 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,59 m

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę