Logo

Nowe mieszkanie, 73,45 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 22A

639 015 zł

8 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Łowicka 25

Bydgoszcz, Brdyujście, ul. Łowicka 25

4 pokoje, mieszkanie 73,45 m², piętro 2, oferta nr 22A, Łowicka 25, Bydgoszcz, Brdyujście, ul. Łowicka 25
Łowicka 25 - zdjęcie nr 0
Łowicka 25 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 73.45 m², 22A
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,45 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,80 m²), balkon (7,95 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę