Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,08 m², 4 pokoje, parter, oferta nr MS-20391

1 050 000 zł

16 386 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty redNet24 Agencja Nieruchomości

Kraków, Podgórze

4 pokoje, mieszkanie 64,08 m², parter, oferta nr , MS-20391, Kraków, Podgórze
MS-20391 - zdjęcie nr 0
MS-20391 - zdjęcie nr 1
MS-20391 - zdjęcie nr 2
MS-20391 - zdjęcie nr 3
MS-20391 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.08 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

64,08 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę