Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,06 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr MS-20320

1 089 000 zł

17 000 zł /m²

Rata 5 095 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty redNet24 Agencja Nieruchomości

Kraków, Podgórze

4 pokoje, mieszkanie 64,06 m², piętro 5, oferta nr , MS-20320, Kraków, Podgórze
MS-20320 - zdjęcie nr 0
MS-20320 - zdjęcie nr 1
MS-20320 - zdjęcie nr 2
MS-20320 - zdjęcie nr 3
MS-20320 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

64,06 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę