Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,93 m², 4 pokoje, parter

682 000 zł

9 894 zł /m²

Rata 3 191 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Prime Nest

Bielsko-Biała, Kamienica, Kowalska

4 pokoje, mieszkanie 68,93 m², parter, oferta nr , 10272391, Bielsko-Biała, Kamienica, Kowalska
10272391 - zdjęcie nr 0
10272391 - zdjęcie nr 1
10272391 - zdjęcie nr 2
10272391 - zdjęcie nr 3
10272391 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68.93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

68,93 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Data aktualizacji: 2025-10-20

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę