Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 104,66 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr PRP-MS-74346

1 255 920 zł

12 000 zł /m²

Rata 5 876 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Szydłówek, Klonowa

4 pokoje, mieszkanie 104,66 m², piętro 3, oferta nr , PRP-MS-74346, Kielce, Szydłówek, Klonowa
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

104,66 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę