Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 80,16 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr FE132779

895 079 zł

11 166 zł /m²

Rata 4 188 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Falcon Estate

Poznań, Jeżyce, Klemensa Janickiego

4 pokoje, mieszkanie 80,16 m², piętro 4, oferta nr , FE132779, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, Klemensa Janickiego
FE132779 - zdjęcie nr 0
FE132779 - zdjęcie nr 1
FE132779 - zdjęcie nr 2
FE132779 - zdjęcie nr 3
FE132779 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 80.16 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,16 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę