Logo

Nowe mieszkanie, 91,27 m², 4 pokoje, 7 piętro, oferta nr M.A1.07.56

812 303 zł

8 900 zł /m²

Rata 3 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Południe

Włocławek, Południe, ul. Kazimierza Łady 10

4 pokoje, mieszkanie 91,27 m², piętro 7, oferta nr M.A1.07.56, Nowe Południe, Włocławek, Południe, ul. Kazimierza Łady 10
Nowe Południe - zdjęcie nr 0
Nowe Południe - zdjęcie nr 1
Nowe Południe - zdjęcie nr 2
Nowe Południe - zdjęcie nr 3
Nowe Południe - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 91.27 m², M.A1.07.56
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,27 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (40,62 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę