Logo

Nowe mieszkanie, 75,99 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.C.1.08

1 191 143,25 zł

15 675,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Scarpa

Gdańsk, Siedlce, ul. Kartuska

4 pokoje, mieszkanie 75,99 m², piętro 1, oferta nr 1.C.1.08, Murapol Scarpa, Gdańsk, Siedlce, ul. Kartuska
Murapol Scarpa - zdjęcie nr 0
Murapol Scarpa - zdjęcie nr 1
Murapol Scarpa - zdjęcie nr 2
Murapol Scarpa - zdjęcie nr 3
Murapol Scarpa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 75.99 m², 1.C.1.08
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,99 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północny zachód (NW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (27,00 m²), taras (9,00 m²)

Termin oddania:

Bud. 1 - I kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę