Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,90 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 25106/2089/OMS

947 304 zł

14 160 zł /m²

Rata 4 432 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Gdańsk, Siedlce, Kartuska

4 pokoje, mieszkanie 66,90 m², piętro 1, oferta nr , 25106/2089/OMS, Gdańsk, Siedlce, Kartuska
25106/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25106/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25106/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25106/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25106/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,90 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę