Nowe mieszkanie, 123,61 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 41 / 2
1 569 847 zł
12 700 zł /m²
Rata 7 345 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Jurajska Park
Kraków, Prądnik Biały, ul. Jurajska
1 / 3

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
123,61 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (211,50 m²)
Termin oddania:
Etap I - I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę