Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 79,50 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 16719/10630/OMS

739 000 zł

9 296 zł /m²

Rata 3 458 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Karłowice-Różanka, Różanka, Jugosłowiańska

4 pokoje, mieszkanie 79,50 m², parter, oferta nr , 16719/10630/OMS, Wrocław, Karłowice-Różanka, Różanka, Jugosłowiańska
16719/10630/OMS - zdjęcie nr 0
16719/10630/OMS - zdjęcie nr 1
16719/10630/OMS - zdjęcie nr 2
16719/10630/OMS - zdjęcie nr 3
16719/10630/OMS - zdjęcie nr 4
16719/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,50 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę