Logo

Nowe mieszkanie, 83,27 m², 4 pokoje, parter, oferta nr D.0.7

1 353 170 zł

16 250 zł /m²

Rata 6 331 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Crocus Hill

Szczecin, Śródmieście, Śródmieście Północ, ul. Jerzego Janosika 2, 2A, 3, 3A

4 pokoje, mieszkanie 83,27 m², parter, oferta nr D.0.7, Crocus Hill, Szczecin, Śródmieście, Śródmieście Północ, ul. Jerzego Janosika 2, 2A, 3, 3A
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

83,27 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (133,02 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę