Logo

Nowe mieszkanie, 100,85 m², 4 pokoje, 16 piętro, oferta nr B143

2 754 000 zł

27 308 zł /m²

Rata 12 885 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Powstańców Śląskich (Południe), ul. Gwiaździsta 18/22

4 pokoje, mieszkanie 100,85 m², piętro 16, oferta nr B143, Nowe Centrum Południowe IV, Wrocław, Powstańców Śląskich (Południe), ul. Gwiaździsta 18/22
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 0
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 1
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 2
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 3
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 100.85 m², B143
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

100,85 m²

Piętro:

16 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (83,67 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę