Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 89,87 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 118156/78/OMS

1 303 115 zł

14 500 zł /m²

Rata 6 097 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Wawer, Goździków

4 pokoje, mieszkanie 89,87 m², piętro 4, oferta nr , 118156/78/OMS, Warszawa, Wawer, Wawer, Goździków
118156/78/OMS - zdjęcie nr 0
118156/78/OMS - zdjęcie nr 1
118156/78/OMS - zdjęcie nr 2
118156/78/OMS - zdjęcie nr 3
118156/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 89.87 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

89,87 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,68 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę