Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,47 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 123298/78/OMS

1 107 452 zł

11 600 zł /m²

Rata 5 181 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Wesoła, Gościniec (1)

4 pokoje, mieszkanie 95,47 m², piętro 3, oferta nr , 123298/78/OMS, Warszawa, Wesoła, Wesoła, Gościniec (1)
123298/78/OMS - zdjęcie nr 0
123298/78/OMS - zdjęcie nr 1
123298/78/OMS - zdjęcie nr 2
123298/78/OMS - zdjęcie nr 3
123298/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95.47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,47 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,75 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę