Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 74,75 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 41/18541/OMS

1 113 775 zł

14 900 zł /m²

Rata 5 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Fryderyka Szopena

4 pokoje, mieszkanie 74,75 m², piętro 4, oferta nr , 41/18541/OMS, Rzeszów, Fryderyka Szopena
41/18541/OMS - zdjęcie nr 0
41/18541/OMS - zdjęcie nr 1
41/18541/OMS - zdjęcie nr 2
41/18541/OMS - zdjęcie nr 3
41/18541/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 74.75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,75 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę