Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 81,00 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr 86304/6624/OMS

2 400 000 zł

29 630 zł /m²

Rata 11 229 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Fort Wola

4 pokoje, mieszkanie 81,00 m², piętro 5, oferta nr , 86304/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Fort Wola
86304/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86304/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86304/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86304/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86304/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

81,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę