Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 76,50 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 31c

1 399 000 zł

18 288 zł /m²

Rata 6 546 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Czerwone Maki 31c

4 pokoje, mieszkanie 76,50 m², piętro 1, oferta nr 31c, 167/NWM/MS-607, Kraków, Podgórze, Czerwone Maki 31c
167/NWM/MS-607 - zdjęcie nr 0
167/NWM/MS-607 - zdjęcie nr 1
167/NWM/MS-607 - zdjęcie nr 2
167/NWM/MS-607 - zdjęcie nr 3
167/NWM/MS-607 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 76.5 m², 31c
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

76,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę