Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,50 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 65801/3098/OMS

950 000 zł

12 925 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Czerniakowska

4 pokoje, mieszkanie 73,50 m², piętro 2, oferta nr , 65801/3098/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Czerniakowska
65801/3098/OMS - zdjęcie nr 0
65801/3098/OMS - zdjęcie nr 1
65801/3098/OMS - zdjęcie nr 2
65801/3098/OMS - zdjęcie nr 3
65801/3098/OMS - zdjęcie nr 4
65801/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,50 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1984

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę