Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,21 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr VTS-MS-6420

658 621 zł

10 587 zł /m²

Rata 3 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty VERITAS Nieruchomości

Chorzów

4 pokoje, mieszkanie 62,21 m², piętro 2, oferta nr , VTS-MS-6420, Chorzów
VTS-MS-6420 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-6420 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 62.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,21 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę