Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,70 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN163514

950 000 zł

13 630 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Przymorze, Chłopska

4 pokoje, mieszkanie 69,70 m², piętro 1, oferta nr , PAN163514, Gdańsk, Przymorze, Chłopska
PAN163514 - zdjęcie nr 0
PAN163514 - zdjęcie nr 1
PAN163514 - zdjęcie nr 2
PAN163514 - zdjęcie nr 3
PAN163514 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 69.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,70 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę