Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 79,88 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-309181-21

817 242 zł

10 231 zł /m²

Rata 3 824 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Katowice, Ceglana

4 pokoje, mieszkanie 79,88 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-309181-21, Katowice, Ceglana
BS2-MS-309181-21 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-309181-21 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-309181-21 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-309181-21 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-309181-21 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 79.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,88 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę