Logo

Nowe mieszkanie, 91,36 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr P10 1F

1 907 370 zł

20 878 zł/m²

Monitoring cen

Hiszpania, Alcorrín, c. de Los Fenicios

4 pokoje, mieszkanie 91,36 m², piętro 3, oferta nr P10 1F, Toros los Urb Aldea Beach, Alcorrín, c. de Los Fenicios
Toros los Urb Aldea Beach - zdjęcie nr 0
Toros los Urb Aldea Beach - zdjęcie nr 1
Toros los Urb Aldea Beach - zdjęcie nr 2
Toros los Urb Aldea Beach - zdjęcie nr 3
Toros los Urb Aldea Beach - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 91.36 m², P10 1F
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,36 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (37,53 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę