Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,09 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 116303/78/OMS

1 236 170 zł

13 000 zł /m²

Rata 5 784 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, Bulwar Gdański

4 pokoje, mieszkanie 95,09 m², piętro 2, oferta nr , 116303/78/OMS, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, Bulwar Gdański
116303/78/OMS - zdjęcie nr 0
116303/78/OMS - zdjęcie nr 1
116303/78/OMS - zdjęcie nr 2
116303/78/OMS - zdjęcie nr 3
116303/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95.09 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,09 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,76 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę