Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,00 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 272810

979 000 zł

14 397 zł /m²

Rata 4 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Muskat & Wicher Nieruchomości

Gdańsk, Wrzeszcz, Bolesława Chrobrego

4 pokoje, mieszkanie 68,00 m², piętro 3, oferta nr , 272810, Gdańsk, Wrzeszcz, Bolesława Chrobrego
272810 - zdjęcie nr 0
272810 - zdjęcie nr 1
272810 - zdjęcie nr 2
272810 - zdjęcie nr 3
272810 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

68,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę