Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 82,16 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 64088/3098/OMS

1 490 000 zł

18 135 zł /m²

Rata 6 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Bokserska

4 pokoje, mieszkanie 82,16 m², piętro 4, oferta nr , 64088/3098/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Bokserska
64088/3098/OMS - zdjęcie nr 0
64088/3098/OMS - zdjęcie nr 1
64088/3098/OMS - zdjęcie nr 2
64088/3098/OMS - zdjęcie nr 3
64088/3098/OMS - zdjęcie nr 4
64088/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,16 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę