Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 79,46 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr BS1-MS-314127-8

1 498 000 zł

18 852 zł /m²

Rata 7 009 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Czerwony, Bohomolca

4 pokoje, mieszkanie 79,46 m², piętro 2, oferta nr , BS1-MS-314127-8, Kraków, Prądnik Czerwony, Bohomolca
BS1-MS-314127-8 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-314127-8 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-314127-8 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-314127-8 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-314127-8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 79.46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,46 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę