Logo

Nowe mieszkanie, 108,70 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2.2.9

1 099 466 zł

10 115 zł /m²

Rata 5 144 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska

4 pokoje, mieszkanie 108,70 m², piętro 2, oferta nr B2.2.9, ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice, Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska
SALON Z ANEKSEM27,97 m²SYPIALNIA12,66 m²SYPIALNIA10,90 m²ŁAZIENKA4,54 m²ŁAZIENKA3,24 m²KORYTARZ9,96 m²BALKON4,80 m²BALKON3,30 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 108.7 m², B2.2.9
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice - zdjęcie nr 0
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice - zdjęcie nr 1
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice - zdjęcie nr 2
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 108.7 m², B2.2.9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

108,70 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

antresola (36,20 m²), balkon (4,80 m²), balkon (3,30 m²)

Termin oddania:

30 września 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę