Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 106,24 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 56142/4508/OMS

1 795 000 zł

16 896 zł /m²

Rata 8 398 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich

4 pokoje, mieszkanie 106,24 m², piętro 4, oferta nr , 56142/4508/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Batalionów Chłopskich
56142/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56142/4508/OMS - zdjęcie nr 1
56142/4508/OMS - zdjęcie nr 2
56142/4508/OMS - zdjęcie nr 3
56142/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 106.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

106,24 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę