Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 96,70 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 8226

2 500 000 zł

25 853 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Leach & Lang Property Consultants

Kraków, Dębniki, Barska

4 pokoje, mieszkanie 96,70 m², piętro 3, oferta nr , 8226, Kraków, Dębniki, Barska
8226 - zdjęcie nr 0
8226 - zdjęcie nr 1
8226 - zdjęcie nr 2
8226 - zdjęcie nr 3
8226 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 96.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

96,70 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1939

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę