Logo

Nowe mieszkanie, 82,15 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr 55

1 949 756 zł

23 734 zł/m²

Monitoring cen

Hiszpania, Torrevieja, Av. de las Habaneras

4 pokoje, mieszkanie 82,15 m², piętro 6, oferta nr 55, Av. de las Habaneras, Torrevieja, Av. de las Habaneras
Av. de las Habaneras - zdjęcie nr 0
Av. de las Habaneras - zdjęcie nr 1
Av. de las Habaneras - zdjęcie nr 2
Av. de las Habaneras - zdjęcie nr 3
Av. de las Habaneras - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 82.15 m², 55
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,15 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

2

Powierzchnie zewnętrzne:

antresola (80,51 m²), taras (23,20 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę