Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,87 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1420/14727/OMS

1 090 000 zł

13 820 zł /m²

Rata 5 100 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Place4You

Warszawa, Bemowo, Apenińska

4 pokoje, mieszkanie 78,87 m², piętro 3, oferta nr , 1420/14727/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Apenińska
1420/14727/OMS - zdjęcie nr 0
1420/14727/OMS - zdjęcie nr 1
1420/14727/OMS - zdjęcie nr 2
1420/14727/OMS - zdjęcie nr 3
1420/14727/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.87 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,87 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,56 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę