Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 150,00 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 85911/6624/OMS

3 550 000 zł

23 667 zł /m²

Rata 16 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wilanów, Aleksandra Gieysztora

4 pokoje, mieszkanie 150,00 m², piętro 3, oferta nr , 85911/6624/OMS, Warszawa, Wilanów, Wilanów, Aleksandra Gieysztora
85911/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85911/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85911/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85911/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85911/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 150 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

150,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę