Logo

Nowe mieszkanie, 60,53 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 2.A.0.09

853 473,00 zł

14 100,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 993 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol GreenCity

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, ul. Agatowa

4 pokoje, mieszkanie 60,53 m², parter, oferta nr 2.A.0.09, Murapol GreenCity, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, ul. Agatowa
Murapol GreenCity - zdjęcie nr 0
Murapol GreenCity - zdjęcie nr 1
Murapol GreenCity - zdjęcie nr 2
Murapol GreenCity - zdjęcie nr 3
Murapol GreenCity - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 60.53 m², 2.A.0.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

60,53 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (16,00 m²), ogródek (20,00 m²)

Termin oddania:

Bud. 1 i 2 - II kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę