Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 83,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 56911/2089/OMW

4 150 zł

50 zł /m²

Rata 19 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Karłowice-Różanka, Różanka

4 pokoje, mieszkanie 83,00 m², parter, oferta nr , 56911/2089/OMW, Wrocław, Karłowice-Różanka, Różanka
56911/2089/OMW - zdjęcie nr 0
56911/2089/OMW - zdjęcie nr 1
56911/2089/OMW - zdjęcie nr 2
56911/2089/OMW - zdjęcie nr 3
56911/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

83,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę