Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 115,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 57010/2089/OMW

8 300 zł

72 zł /m²

Rata 39 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Warszawa, Mokotów, Bergamotki

4 pokoje, mieszkanie 115,00 m², piętro 1, oferta nr , 57010/2089/OMW, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Bergamotki
57010/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57010/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57010/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57010/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57010/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 115 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

115,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę