Logo

Magazyn na sprzedaż, 621,00 m², oferta nr 35812

3 500 000 zł

5 636 zł /m²

Rata 16 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Fabryczna

Magazyn 621,00 m², oferta nr , 35812, Wrocław, Fabryczna
35812 - zdjęcie nr 0
35812 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja magazynu 621 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 636 zł

Powierzchnia:

621,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą