Logo

Magazyn na sprzedaż, 396,00 m², oferta nr FWR-BS-191947

1 530 000 zł

3 864 zł /m²

Rata 7 158 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Nieruchomości Furman

Wągrowiec

Magazyn 396,00 m², oferta nr , FWR-BS-191947, Wągrowiec
FWR-BS-191947 - zdjęcie nr 0
FWR-BS-191947 - zdjęcie nr 1
FWR-BS-191947 - zdjęcie nr 2
FWR-BS-191947 - zdjęcie nr 3
FWR-BS-191947 - zdjęcie nr 4
FWR-BS-191947 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

3 864 zł

Powierzchnia:

396,00 m²

Data aktualizacji: 2026-01-26

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą