Logo

Magazyn na sprzedaż, 58,00 m², oferta nr CPI-LS-1666-5

790 000 zł

13 621 zł /m²

Rata 3 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Capital Invest

Wadowice

Magazyn 58,00 m², oferta nr , CPI-LS-1666-5, Wadowice
CPI-LS-1666-5 - zdjęcie nr 0
CPI-LS-1666-5 - zdjęcie nr 1
CPI-LS-1666-5 - zdjęcie nr 2
CPI-LS-1666-5 - zdjęcie nr 3
CPI-LS-1666-5 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 58 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

13 621 zł

Liczba pokoi:

3 pomieszczenia

Powierzchnia:

58,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą