Logo

Magazyn na sprzedaż, 2 040,00 m², oferta nr 10540/3186/OOS

4 500 000 zł

2 206 zł /m²

Rata 21 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Magazyn na sprzedaż 2040 m², Lipowa, Smolec

Smolec, Lipowa

Magazyn 2 040,00 m², oferta nr , 10540/3186/OOS, Smolec, Lipowa
10540/3186/OOS - zdjęcie nr 0
10540/3186/OOS - zdjęcie nr 1
10540/3186/OOS - zdjęcie nr 2
10540/3186/OOS - zdjęcie nr 3
10540/3186/OOS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 2040 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 206 zł

Powierzchnia:

2 040,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą