Logo

Magazyn na sprzedaż, 6 500,00 m², oferta nr CPI-HS-1185-6

11 000 000 zł

1 692 zł /m²

Rata 51 466 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Capital Invest

Lubliniec

Magazyn 6 500,00 m², oferta nr , CPI-HS-1185-6, Lubliniec
CPI-HS-1185-6 - zdjęcie nr 0
CPI-HS-1185-6 - zdjęcie nr 3
CPI-HS-1185-6 - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

1 692 zł

Powierzchnia:

6 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą