Logo

Magazyn do wynajęcia, 600,00 m², oferta nr 2/2145/OHW

40 000 zł

67 zł /m²

Rata 187 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Lider Haus

Łomianki

Magazyn 600,00 m², oferta nr , 2/2145/OHW, Łomianki
2/2145/OHW - zdjęcie nr 0
2/2145/OHW - zdjęcie nr 1
2/2145/OHW - zdjęcie nr 2
2/2145/OHW - zdjęcie nr 3
2/2145/OHW - zdjęcie nr 4
2/2145/OHW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

67 zł

Liczba pokoi:

5 pomieszczeń

Powierzchnia:

600,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą