Logo

Magazyn na sprzedaż, 80,00 m², oferta nr PRP-HS-73160

240 000 zł

3 000 zł /m²

Rata 1 123 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Krasocin

Magazyn 80,00 m², oferta nr , PRP-HS-73160, Krasocin
PRP-HS-73160 - zdjęcie nr 0
PRP-HS-73160 - zdjęcie nr 1
PRP-HS-73160 - zdjęcie nr 2
PRP-HS-73160 - zdjęcie nr 3
PRP-HS-73160 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 80 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 000 zł

Liczba pokoi:

1 pomieszczenie

Powierzchnia:

80,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą