Logo

Magazyn na sprzedaż, 1 670,00 m², oferta nr CPI-HS-1261-10

900 000 zł

539 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Capital Invest

Konin

Magazyn 1 670,00 m², oferta nr , CPI-HS-1261-10, Konin
CPI-HS-1261-10 - zdjęcie nr 0
CPI-HS-1261-10 - zdjęcie nr 1
CPI-HS-1261-10 - zdjęcie nr 2
CPI-HS-1261-10 - zdjęcie nr 3
CPI-HS-1261-10 - zdjęcie nr 4
CPI-HS-1261-10 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

539 zł

Powierzchnia:

1 670,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą